Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża - Hetman Białystok 5 : 0

W środę na własnym boisku ŁKS podejmował Hetmana Białystok. Po 90. minutach gry ŁKS rozgromił Hetmana 5 do 0. Dwie bramki padły z rzutów karnych, trzy z akcji. W spotkaniu z Hetmanem bramki zdobywali: Kowalski, Chrobot (rzut karny), Dziewulski (zawodnik z przeszłością w I-o ligowej Legii Warszawa), Miłoszkiewicz (rzut karny) i Boguski.


W najbliższą sobotę (07.08) - ŁKS rozegra ostatni sparing z Narwią Ostrołęka. Zgodnie z zapowiedziami na boisko nasz zespół ma wyjść w tym ustawieniu w, którym rozegra pierwsze mecze w III lidze.
Początek spotkania o godzinie 11.00 na stadionie miejskim przy ul Zjazd w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę