Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Akordeonista jakich mało...

Główne zdjęcie
Dawid Dąbrowski

Dawid Dąbrowski, 9-letni uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łomży zajął III miejsce podczas odbywającego się w Miastku I Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego. Młody muzyk, kształcący od trzech lat umiejętności instrumentalne w klasie Wiesławy Staniszewskiej, rywalizował pod bacznym okiem międzynarodowego jury, któremu przewodził profesor Jerzy Kaszuba z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a honorowy patronat nad festiwalem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Członkowie jury podkreślali, że poziom konkursu był niezmiernie wysoki. Do Miastka zjechało się całe młode pokolenie polskiej akordeonistyki. W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało niemal czterdziestu młodych muzyków. W ich wykonaniu można było usłyszeć utwory klasyczne oraz kompozycje współczesne z efektownymi odgłosami perkusyjnymi. Dawid był jedynym reprezentantem Łomży i województwa podlaskiego.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę