Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Dzień Dziecka w "Dolinie Mamuciej"

Dzień Dziecka w Warsztacie Terapii Zajęciowej obchodzony był w tym roku wyjątkowo, ponieważ wszystkie atrakcje z nim związane rozłożono aż na 2 dni. W piątek – 30 maja zorganizowano na boisku szkolnym w Marianowie zajęcia rekreacyjno-sportowe, w których czynny udział brali uczestnicy oraz cała kadra terapeutyczna.

 W piątek – 30 maja zorganizowano na boisku szkolnym w Marianowie zajęcia rekreacyjno-sportowe, w których czynny udział brali uczestnicy oraz cała kadra terapeutyczna. W ramach bloku sportowego odbyły się różnego rodzaju gry i zabawy zręcznościowe, bieg slalomem itp. Odbył się też konkurs piosenki. Były słodycze, dyplomy, pochwały satysfakcja z udanej zabawy. Natomiast 5 czerwca wszyscy uczestnicy przenieśli się do gospodarstwa agroturystycznego o nazwie „Mamucia Dolina” położonego we wsi Szostaki k/Jedwabnego, gdzie w otoczeniu eksponatów z początków wspólnot plemiennych i przy pięknej  letniej pogodzie mogli wypoczywać bawiąc się takimi czynnościami jak krzesanie ognia, własnoręczne robienie mąki w prymitywnych żarnach, pieczenie podpłomyków i wiele innych zajęć. Obserwowano dolinę Biebrzy, pieczono kiełbaski, słuchano gawędy na temat życia ludzi w pradawnych czasach i czynnie wypoczywano na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili opaleni, zadowoleni oraz  bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia.Właścicielowi gospodarstwa Panu Markowi Dąbrowskiemu serdecznie dziękujemy za gościnność, przyjemną atmosferę i miłe wrażenia.

 

Zbigniew Biernacki
pt, 06 czerwca 2008 11:42
Data ostatniej edycji: pt, 06 czerwca 2008 12:09:13

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę