Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wnioski o unijne dotacje

Około 200 podlaskich rolników stoi w kolejce przed Biurem Wsparcia Inwestycyjnego w Białymstoku. Po 8.00 urzędnicy rozpoczęli przyjmowanie wniosków o bezzwrotną dotację. Każdy może dostać sto tysięcy, pod warunkiem, że przeznaczy pieniądze na działalność nierolniczą. Rolnicy chcą przede wszystkim wydać je na organizację gospodarstw agroturystycznych i zakup maszyn, żeby świadczyć usługi innym.


W województwie podlaskim jest do podziału ponad 13,5 miliona złotych. Nie wszyscy ubiegają się o maksymalną kwotę dotacji. Szacuje się, że pieniądze w podlaskiem dostanie ponad 130-ci osób.
Urzędnicy przyjmą wszystkie wnioski, liczy się kolejność ich składania. Dlatego od przedwczoraj rolnicy stali w kolejce i zrobili listę społeczną.
Teraz składają wnioski, a jeżeli w tych wnioskach są błędy, mogą je poprawiać na miejscu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę