Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Chirurgia w łomżyńskim szpitalu bez połowy obsady

Oddział chirurgiczny łomżyńskiego szpitala pracuje bez połowy dotychczasowej obsady. Dyrektor zapewnia jednak, że oddział funkcjonuje normalnie. Pięciu lekarzy odeszło do innego szpitala, bo jak mówią brakowało porozumienia z dyrektorem placówki. Marian Jaszewski uważa, że przejście lekarzy do innych placówek to naturalna rotacja.


Z pracy zrezygnowali lekarze z kilkunastu i kilkudziesięcioletnim stażem. Podobną decyzję podjęło dwóch urologów.Według nieoficjalnych informacji z pracy w łomżyńskim szpitalu chce zrezygnować jeszcze kilkunastu lekarzy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę