poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@
plakat2.jpg

XXI Międzynarodowy Festiwal Teatralny WALIZKA

Program festiwalu


3 czerwca /wtorek/
9.00  Otwarcie Festiwalu i Dni Łomży - sala TliA, Pl. Niepodległości 14
9.15, 11.00 „Bajka dla bardzo niegrzecznych dzieci”, reżyseria Jacek Czerski, Teatr „Maska”, Rzeszów (Polska) - sala TLiA
10.00, 12.00 „Czarodziejski garnek”, reżyseria Michaela Homolová, The Naive Theatre Liberec, Liberec (Czechy) – sala MDK, ul. Wojska Polskiego 3
12.00 „Przygody Półpuszki”, reżyseria Massimiliano Venturi, Teatro Dell’Aglio, Ravenna (Włochy) - Stary Rynek
/impreza towarzysząca/
18.00 „Piekło i Niebo” - event Grzegorza Kwiecińskiego, 30-lecie Teatru Ognia i Papieru, Łódź (Polska) - Galeria Pod
Arkadami, Stary Rynek /impreza towarzysząca/
20.00 „Murdas. Bajka”, reżyseria Paweł Aigner, Kompania Doomsday i Białostocki Teatr Lalek, Białystok (Polska) – sala TLiA
21.00 „Pokój”, reżyseria Zdzisław Górski, Teatr Snów, Gdańsk (Polska) - Stary Rynek /impreza towarzysząca/

4 czerwca /środa/
9.00 „Królewicz Marko”, reżyseria Veselka Kunčeva, Theatre for Children, Kragujevac (Serbia) – sala TLiA
9.30,11.00 „Śpiąca Królewna”, reżyseria Amela Vučenović, Bajkamela, Novi Beograd (Serbia) – sala MDK
12.00 „Przygody Półpuszki”, reżyseria Massimiliano Venturi, Teatro Dell’Aglio, Ravenna (Włochy) - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
13.00 „Noc poślubna. Ten Trzeci”, reżyseria Janusz Ryl--Krystianowski, Teatr Animacji, Poznań (Polska) – sala TLiA
19.00 „Animalia”, reżyseria Jose Navarro, Jose Navarro, Londyn (Wielka Brytania) – kawiarnia TLiA /impreza towarzysząca/
20.00 „Cantos Animata”, reżyseria Charlotte Puyk-Joolen, ‘t Magisch Theatertje, Maastricht (Holandia) – sala TLiA
21.30 „Arka”, reżyseria Zespół Aktorski, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (Polska) – Stary Rynek /impreza towarzysząca/

5 czerwca /czwartek/
9.00, 11.30 „Dzień dobry, Świnko!”, reżyseria Ireneusz Maciejewski, Teatr „Baj Pomorski”, Toruń (Polska) - sala TLiA
9.00, 11.00 „Łysy bohater”, reżyseria Fahime Mirzahoseini, Apple Tree Group, Teheran (Iran) - sala MDK
19.00 „Animalia” , reżyseria Jose Navarro, Jose Navarro, Londyn (Wielka Brytania) - kawiarnia TLiA /impreza towarzysząca/
20.00 „Sesa”, reżyseria Daniel Lovecchio, Teatro Tyl-Tyl, Madryt (Hiszpania) – sala TLiA
21.00 „Stół”, reżyseria Zdzisław Górski, Teatr Snów, Gdańsk (Polska) – Stary Rynek /impreza towarzysząca/

6 czerwca /piątek/
9.00,10.30 „Tomcio Paluch”, reżyseria Boris Salamchev, Teatr Lalki,Aktora i Maski „Arlekin”, Omsk (Rosja) – sala TLiA
10.00,12.00 „Portret kobiety”, reżyseria Avner Eisenberg, Nowy Jork (Stany Zjednoczone) – sala MDK
13.30 „Stary człowiek i osioł”, reżyseria Erik Olsen, Staffan Björklund’s Teater, Kävlinge (Szwecja) – sala TLiA
18.00 „Czerwony Kapturek”, reżyseria Jarosław Antoniuk, Teatr Lalki i Aktora, Łomża (Polska) - sala TLiA /impreza
towarzysząca/
19.30 Zamknięcie Festiwalu - sala TLiA

 
Zobacz także
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę