Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

Dodatkowe pieniądze dla łomżyńskiego teatru.

10 tys. złotych poza planem dotacji otrzymał Teatr Lalki i Aktora w Łomży z ministerstwa kultury. Dzięki temu weźmie udział w międzyanrodowym Festiwalu teatralnym Biala Vieza na Białorusi. Wyjazd kosztowac będzie około 30 tys. złotych. Resztę pokryje kasa miejska i teatr ze środków własnych. Festiwalowa publiczność , na przełomie września i października, obejrzy czterokrotnie (także w konkursie) zrealizowany w Łomży spektakl "Opowieść o Lejzorku Rojtszwańcu" w reż. Jarosława Antoniuka.


W opinii przedstawicieli łomżyńskiego ratusza jest to dobra forma promocji miasta i teatru, bo festiwal Biala Vieza należy do najciekawszych tego typu imprez w Europie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę