Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Batiki z Łomży nagrodzone w stolicy

Główne zdjęcie
Daria Deptuła

Młodzi artyści z pracowni plastycznej MDK - DŚT w Łomży już po raz piąty w tym roku szkolnym zdobyli nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych. Tym razem na uznanie jurorów zasłużyły ich prace przestawiające znajdujące się w Warszawie Pałac Kultury i Kościół Ewangelicko-Augsburski.

Przemek Wysk
Przemek Wysk
Łomżanie - Daria Deptuła (17) i Przemek Wysk (11) – uczestniczyli w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Warszawa Moja Stolica”. Na konkurs wpłynęło około 1500 prac z całej Polski, spośród których nagrodzono prace 30 autorów. Daria i Przemek otrzymali nagrody za swoje interpretacje stolicy. Namalowali batiki przedstawiające Pałac Kultury i Kościół Ewangelicko-Augsburski. Na wystawie pokonkursowej wyeksponowano również wiele prac naszej łomżyńskiej młodzieży.
Instruktorką malarstwa w MDK-DŚT w Łomży i opiekunką nagrodzonych łomżan jest Anna Bureś.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę