Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Studio PopArt w półfinałach festiwalu „Wygraj sukces”

Główne zdjęcie
Dawid Dąbrowski

Aż siedmiu solistów Studia Piosenki POPART z Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży (wszyscy, którzy brali udział w eliminacjach I stopnia) zakwalifikowało się do półfinału XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki dla dzieci i młodzieży – „Wygraj sukces”. W Warszawie młodzi łomżanie udanie rywalizowali z młodymi wokalistami z całego województwa mazowieckiego. Za niespełna miesiąc siódemka podopiecznych Bernarda Karwowskiego – szefa POPARTu, weźmie udział w II etapie konkursu, który kwalifikuje do finałowego konkursu w Tarnobrzegu.

Warto przypomnieć, że ubiegłorocznym zwycięzcą  tego największego i najważniejszego w kraju festiwalu dla młodych wokalistów został jeden z „Popartowców” - 13 letni Łukasz Lipski (zdjęcie naszego reprezentanta można obejrzeć w galerii laureatów na stronie internetowej festiwalu – www.wygrajsukces.com.pl)
Zgodnie z regulaminem festiwalu Łukasz, jako zdobywca Grand Prix  nie może brać już udziału w konkursie, ale tak jak i my na pewno będzie kibicował swoim kolegom i koleżankom z zespołu w festiwalowych zmaganiach.
Foto: Dawid Dąbrowski
Foto: Dawid Litwiński
Foto: Ewa Rutkowska
Foto: Natalia Archacka
Foto: Tomek Wiśniewski i Marcin Wincenciak
Foto: Weronika Chaberek

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę