Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sprawca katastrofy drogowej pod Szczuczynem trafił do aresztu

Sąd w Grajewie zdecydował, że 19 letni kierowca renault Piotr D. spędzi w areszcie 3 miesiące. Jest on podejrzany o nieumyślne spowodowanie katastrofy, w której zginęły 4 osoby i spowodowanie zagrożenia życia 4 kolejnych osób. Chodzi o pasażerów jego samochodu i kierowcę TIRa, który zderzył się z polonezem.

Do katastrofy na trasie Łomża - Grajewo doszło w ubiegły piątek. 19 letni kierowca renault uderzył w tył poloneza, który zatrzymał się by skręcić w lewo. W fekcie zderzenia polonez trafił na przeciwny pas ruchu wprost pod koła nadjeżdżającego z naprzeciwka TIRa. W wypadku zginęły 4 dziewczyny w wieku 17-20 lat. 3 z nich były siostrami. Jechały do szkoły. Dziś w kaplicy zakładu pogrzebowego obok szpitala w Grajewie wystawienie zwłok dziewcząt. Uroczystości pogrzebowe jutro w Grajewie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę