Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Rywalizacje recytatorów

Główne zdjęcie
Uczestnicy miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Czternaście osób wzięło udział eliminacji miejskich 53. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje odbyły się w piątek w łomżyńskim MDK-DŚT. Recytatorzy rywalizowali w trzech kategoriach: turnieju recytatorskim, poezji śpiewanej i „wywiedzione ze słowa”.

Konkurs jest imprezą - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Występy łomżyńskich oceniało jury w składzie: Małgorzata Sawicka - Kujawa, Wojciech Olejnik, Jan Suchodoła. Po wysłuchaniu 14 uczestników postanowiło przyznać następujące Nagrody i Wyróżnienia:
w turnieju recytatorskim:
I Nagrodę Alicji Gardockiej i II Nagrodę Przemysławowi Karpińskiemu
Wyróżnienia: Martynie Lendzioszek i Przemysławowi Bogumiłowi
w kategorii poezji śpiewanej:
I Nagrodę Anie Domalewskiej i Wyróżnienie Monice Szymańskiej
w kategorii „wywiedzione ze słowa”:
Wyróżnienia: Wiolecie Olender i Alicji Gardockiej
Do udziału w przeglądzie wojewódzkim konkursu, który się odbędzie 19 kwietnia 2008 w Białymstoku zakwalifikowano następujące osoby: Alicję Gardocka i Przemysława Karpińskiego do udziału w turnieju recytatorskim, Annę Domalewską do udziału w turnieju poezji śpiewanej oraz Wioletę Olender do udziału w turnieju „wywiedzione ze słowa”.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę