Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Głosy z Piątnicy

Główne zdjęcie
Zespół Śpiewaczy Klubu Seniora z Piątnicy

Zespół Śpiewaczy Klubu Seniora działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy i pochodzące z tej samej miejscowości „Rodzeństwo Lewiarzy” zdobyło pierwsze nagrody podczas V Podlaskiego Festiwalu Wielkanocny „Zmartwychwstał Pan”, który odbył się w Białymstoku. Seniorzy z Piątnicy zdobyli I nagrodę w kategorii zespołów śpiewaczych, a Lewiarze w kategorii zespołów.

Zespół Śpiewaczy działa od 2,5 roku i wyłonił się z działającego od 17 lat przy GOK Piątnica Klubu Seniora. Członkowie - amatorzy spotykają się co tydzień w swoim gronie, żeby spędzić swój wolny czas przy śpiewie różnego rodzaju pieśni i piosenek, ludowych, religijnych, patriotycznych i towarzyskich. Chętnie występują publicznie. Wczoraj ich występ uświetnił parafialne uroczystości z okazji trzeciej rocznicy śmierci Jana Pawła II.

Dodajmy, że podczas festiwalu, którego tematyka obejmowała pieśni wielkanocne i kompozycje sakralne o tematyce związanej ze Zmartwychwstaniem Pańskim zaprezentowało się ponad 40. podmiotów w 5 kategoriach.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę