Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska „dziesiątka” najlepsza

Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży nie ma sobie równych w całym województwie podlaskim. Potwierdzeniem tego są wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych za rok szkoły 2007/2008. Aż dziewięciu uczniów „dziesiątki” znalazło się gronie laureatów. To najlepszy wynik w województwie podlaskim.

Jak poinformowała Małgorzata Palnis z białostockiego Kuratorium Oświaty uczniowie łomżyńskiej „dziesiątki” odnosili sukcesy w konkursach z języka polskiego, matematyki, przyrody, informatyki i języka angielskiego.    
W całym województwie w jest 139 laureatów konkursów przedmiotowych przeprowadzonych wśród uczniów podstawówek.  Zarówno uczniowie jak i ich nauczyciele zostaną nagrodzeni w najbliższy czwartek podczas specjalnej uroczystość podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych tego rodzaju szkół.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę