Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bez porozumienia zakończyły się kolejne negocjacje w łomżyńskim pogotowiu

Ratownicy medyczni, pielęgniarki i kierowcy domagają się 40-procentowych podwyżek wynagrodzeń. Zarzucają dyrektorowi, że o tyle wzrosły pobory lekarzy - a dla nich zabrakło już pieniędzy. Negocjacje trwały ponad 5 godzin i nie przyniosły rezultatów - mówi przewodniczący Związku Zawodowego Solidarność przy łomżyńskim pogotowiu, Kaziemierz Borkowski. Związkowcy nie zaakceptowali propozycji dyrektora - 10 procent podwyżki i premii. Dali jednak dyrekcji prawie miesiąc na wyliczenie wysokości obiecanych premii i do tego czasu odłożyli podjęcie decyzji o strajku. Jak podkreślają chcą w ten sposób pokazać swoją dobrą wolę i chęć osiągnięcia kompromisu.

Według zastępcy dyrektora łomżyńskiego pogotowia, Jerzego Cwaliny, oprócz podwyżki pracownicy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze i to powinno zaspokoić ich oczekiwania. Twierdzi też, że nie obawia się strajku i liczy na rozsądek związkowców. Ci przypominają, że są w sporze zbiorowym z pracodawcą i strajk mogą rozpocząć w każdej chwili. Ale nawet jeżeli do niego dojdzie - nie będzie on zagrażał zdrowiu pacjentów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę