Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek w okolicach Gródka - dziewczynka przejechała ojca

9-letnia dziewczynka najprawdopodobniej przejechała ojca quadem. Do wypadku doszło w miejscowości Kołodno koło Gródka. 29-letni ojciec dziewczynki z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Białymstoku. Mężczyzna miał obrażenia głowy, złamany obojczyk, stłuczenia płuca i obrzęk mózgu.

Wstępne ustalenia wskazywały, że najprawdopodobniej został przejechany quadem przez uczącą się jeździć 9-letnią córkę. Policjanci z Gródka ustalają czy tak faktycznie było. Na razie wiadomo, że quad poruszał się po drodze publicznej, a nie jest pojazdem gdziekolwiek zarejestrowanym.

Te popularne czterokołowce rejestrowane są najczęściej jako pojazdy samochodowe inne. W takim przypadku, gdy ich masa własna nie przekracza 550 kilogramów wystarczającą kategorią prawa jazdy jest B1. Można je uzyskać od 16 roku życia. Gdy masa własna tego takiego pojazdu przekracza 550 kg wymagane jest prawo jazdy co najmniej kat. B. Można je uzyskać od 18 roku życia. Na motoryzacyjnym rynku można również spotkać quady zarejestrowane jako ciągnik rolniczy. W takim przypadku wymagane jest prawo jazdy kat. T lub B.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę