Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Remis ŁKSu z Olsztynem

Bezbramkowym remisem zakończył się środowy sparing ŁKSu Łomża z OKP Olsztyn. Oba zespoły to beniaminki III ligi piłki nożnej – ligi, która dodajmy startuje już w połowie sierpnia. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Zjazd, a niestety nasza jedenastka nie wykorzystała nie tylko własnego boiska, ale także tego, że po prostu była lepsza.

W środowym spotkaniu z OKP Olsztyn trenerowi Gaszyńskiemu prezentował swoje umiejętności pochodzący z Białorusi pomocnik – Iwan Sridnienko. Grający po raz pierwszy w biało-czerownych barwach zawodnik pokazał się jako piłkarz, który łatwo się nie poddaje.

Przed ŁKSem jeszcze dwa testowe spotkania. Już w sobotę o godzinie 11.00 na własnym boisku
piłkarze łomżyńskiej jedenastki podejmować będą Gwardię Warszawa, a w najbliższa środę na wyjeździe zmierzą się z Mlekovitą Wysokie Mazowieckie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę