Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Szmitko zasłużona kulturze

Główne zdjęcie
Katarzyna Szmitko odznaczana Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej” (fot.: kalisz.pl)

Katarzyna Szmitko – instruktor śpiewu, prowadząca Zespoły Muzyki Dawnej Voci Unite, Voci Unite Piccolo i chóru Canto Sereno otrzymała Odznakę Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Odznakę wręczono podczas odbywającego się w Kaliszu XXX Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej „Schola Cantorum”.

Odznaka „Zasłużony dla Kultury Polskiej” przyznawana jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Katarzyna Szmitko, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży, od 1995 roku prowadzi tu zespoły muzyki dawnej, które odnoszą sukcesy na scenach całej Polski.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę