Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Najpiękniejsze anioły... są z Łomży

Główne zdjęcie
Anioł Rafała Bieniasa (I Nagroda)

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioł 2008” organizowanym przez Dom Kultury „Dorożkarnia” w Warszawie, dzieci i młodzież z pracowni plastycznej MDK-DŚT zdobyli trzy Pierwsze Nagrody: Anna Sołowińska w kategorii 14-16 lat, Patryk Wierzbowski w kategorii 11-13 lat, Rafał Bienias w kategorii 8-10 lat.

Na zdjęcia od lewej: Rafał Bienias (I Nagroda), Filip Łazarczyk (II Nagroda), Monika Krynicka (wyróżnienie), Patryk Wierzbowski (I Nagroda), Agata Borzymowska (Wyróżnienie).
Na zdjęcia od lewej: Rafał Bienias (I Nagroda), Filip Łazarczyk (II Nagroda), Monika Krynicka (wyróżnienie), Patryk Wierzbowski (I Nagroda), Agata Borzymowska (Wyróżnienie).


To nie jedyne łomżyńskie Anioły nagrodzone w Warszawie. Drugą Nagrodę w kategorii 14-16 lat zdobył Filip Łazarczyk, a wyróżnienia: Agata Borzymowska (8-10 lat) i Monika Krynicka (14-16 lat). Pozostałe prace wysłane na konkurs zostały wyeksponowane na wystawie, co również jest formą wyróżnienia.
Za cały zestaw prac zróżnicowany pod względem technik (rzeźba, płaskorzeźba, relief) instruktorka Anna Bureś otrzymała Nagrodę Specjalną dla najlepszego opiekuna pracowni plastycznej.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę