Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Poszukiwani świadkowie wypadku pod Zambrowem

Zambrowska policja poszukuje świadków wypadku, który wydarzył się około godz. 10:00 na drodze krajowej nr 8 w okolicach wsi Zambrzyce Króle. Dwóch hospitalizowanych pracowników firmy ochroniarskiej i rozbity samochód to efekt brawurowej jazdy kierowcy nieznanego na razie samochodu, który zaczął wyprzedzanie "na trzeciego" i zmusił kierowcę samochodu konwojowego na zjechanie na prawe pobocze. Należący do białostockiej filii warszawskiej firmy pojazd uderzył kolejno w dwa drzewa i zatrzymał się na boku.

 Pirat drogowy uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Przejazd "ósemką" w tym rejonie był przez pewien czas utrudniony (odbywał się wahadłowo) teraz jednak - jak poinformował rzecznik zambrowskiej policji - odbywa się bez przeszkód.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę