czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

BAL KARNAWAŁOWY W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Dnia 26.01.2008 r. w naszej placówce odbył się Bal Karnawałowy. Przy muzyce, wypiekach i innych kulinarnych rarytasach własnego wyrobu - poprzebierani i strojnie ubrani - bawili się uczestnicy WTZ, ich rodzice oraz opiekunowie-terapeuci.

Pięknie udekorowana sala sprzyjała atmosferze balu. Jedną z atrakcji był wybór królowej i króla balu. W tej kategorii zwycięzcami zostali: Agnieszka Miller i Grzesiek Bieńczyk. Oprócz tego rada programowa warsztatu postanowiła, wzorem ubiegłego roku- nagrodzić dyplomami i nagrodami rzeczowymi za zaangażowanie, wzorową pracę i zachowanie uczestników warsztatu. Wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Miller, Ania Drągowska, Basia Frąckiewicz, Mariusz Kisielewski oraz Krzysztof Cichowicz. Nagrodę Kierownika WTZ otrzymała Iwonka Kaczkowska. Życząc dalszych sukcesów  - serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich rodzicom, a także pozostałym podopiecznym biorącym udział w procesie rehabilitacji w naszej placówce.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
śr, 30 stycznia 2008 17:01
Data ostatniej edycji: śr, 30 stycznia 2008 17:53:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę