Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Orkan nad Polską. W regionie wieje już ponad 60 km/h

Główne zdjęcie
Czy to efekt wichury? Zdjęcie wykonane w piątek 25 stycznia 2008 r ok. godz. 15. tuż za skrzyżowaniem Sikorskiego - Zawadzka w Łomży. Fot. B. Deptuła

Połamane drzewa i zerwane linie - to skutki silnie wiejącego wiatru w regionie. Bez prądu w tej chwili jest blisko 6 tysięcy odbiorców. Nie działa 220 stacji transformatorowych. Pogotowie energetyczne usuwa awarie na bieżąco. Synoptycy ostrzegają - Nad Polskę nadciąga "Orkan" - czyli silny, niebezpieczny wiatr. W regionie już teraz w porywach osiąga prędkość od 60 do 80 kilometrów na godzinę i prędkość ta cały czas będzie rosła. Najmocniej ma wiać dziś w nocy.

Synoptycy radzą zabezpieczyć wszystkie rzeczy, które są na zewnątrz i mogą albo same się zniszczyć, albo na przykład uszkodzić okna. Strażacy natomiast apelują o ostrożność na drogach. Wiatr może powodować łamanie się konarów drzew i gałęzi. Do tej pory interweniowali trzy razy, w powiecie bielskim i w Białymstoku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę