Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny " Sposób na życie - zimowe dyscypliny sportowe"

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "SPOSÓB NA ŻYCIE - ZIMOWE DYSCYPLINY SPORTOWE".

Regulamin
Tematyka konkursu: uprawianie sportu kształtuje charakter człowieka, stajemy się odporniejsi na przeciwności losu, wytrwalsi w dążeniu do celu, zdyscyplinowani w nauce i pracy, zdrowsi. Sport daje poczucie dobrze spędzonego wolnego czasu, uczy pomagać słabszym, pokonywać własne słabości, uczy pokory i szacunku dla ludzi i samego siebie. Zachęcamy was do zilustrowania różnych dyscyplin sportowych związanych ze śniegiem i lodem. Każda dyscyplina wymaga odpowiednich warunków klimatycznych i odbywa się w różnych miejscach np.: skoki narciarskie odbywają się na
skoczni, ale zjazdy, slalomy, czy snowbord wymaga dobrze przygotowanego zbocza górskiego, natomiast na lodowiskach odbywają się wszystkie dyscypliny na łyżwach. Namalujcie najbardziej ulubioną przez was zimową dyscyplinę sportową lub sportowca, któremu kibicujecie podczas zawodów.
Pokażcie ile radości i korzyści płynie z własnego uczestnictwa w zjazdach na saneczkach, jeździe na łyżwach czy nartach, a co tracą ci, którzy nie uprawiają żadnego sportu.

Cel konkursu:

- kształtowanie właściwej postawy wobec życia i umiejętności dokonywania życiowych wyborów,
- inspirowanie do wyrażania środkami plastycznymi piękna zimowego krajobrazu,
- wzbudzenie zainteresowania różnymi dyscyplinami zimowego sportu,
-  promowanie zdrowego trybu życia poprzez spontaniczną wypowiedź plastyczną dziecka .

Uczestnicy: Dzieci i młodzież od 5 do 16 lat

Warunki konkursu:
format - A 4, A 3, A2
technika: dowolna (tylko na płaszczyźnie)


Każda praca powinna być podpisana na odwrocie: imię i nazwisko autora racy, wiek, adres szkoły i klasa, mię i nazwisko opiekuna, tytuł pracy

Termin składania prac: 22 luty 2007 r
Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych
Łomża, ul. Wojska Polskiego 3 ( I piętro )
Tel. 086 216 67 91 lub 216 32 26

Ocena prac: komisja konkursowa dokona oceny prac przyznając nagrody i kwalifikując prace na wystawę w następujących kategoriach wiekowych:
I kategoria - przedszkole i klasy I - III SP
II kategoria - klasy IV- VI SP
III kategoria - gimnazjum

Nagrodzone, wyróżnione i zakwalifikowane na wystawę prace będzie można oglądać w Galerii Bonar Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 3 w marcu 2008 roku.


Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnej reprodukcji i wykorzystania  zdjęć nagrodzonych prac.

Wyniki oraz termin i miejsce rozstrzygnięcia konkursu zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej: www.mdk.4lomza.pl .

Pokrewne (tag): ferie 2008

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę