Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Będą dodatkowe pieniądze na likwidację bezrobocia w pow. łomżyńskim

80 tys. złotych otrzyma powiat łomżyński z Ministerstwa Gospodarki i Pracy na finansowanie programów, ograniczających rozmiary bezrobocia. Łączny limit środków na ten cel dla powiatu łomżyńskiego wyniesie dzięki temu blisko 3,5 mln złotych. Nieco wcześniej samorządy powiatowe woj. podlaskiego otrzymały więcej pieniędzy z Funduszu Pracy w kwocie przekraczającej 730 tys. złotych, z tego Powiatowy Urząd Pracy w Łomży - ponad 100 tys. Te pieniądze pomogą m.in. w realizacji porozumienia, zawartego pomiędzy Ministerstwem Gospodarki a Ministerstwem Rolnictwa, dotyczącego pomocy rolnikom w pozyskiwaniu środków z Funduszy Unii Europejskiej.

W sytuacji, gdy samorządy gminne nie wykorzystają wszystkich przyznanych im dodatkowo funduszy na kierowanie bezrobotnych do robót publicznych, mogą wykorzystać je na inne zadania realizowane na terenie gminy, a ograniczające rozmiary bezrobocia.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę