Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży stanie przed sądem

Złośliwe i uporczywe naruszanie praw pracowniczych i wyłudzenia finansowe zarzuciła prokuratura dyrektorowi Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, Waldemarowi K. Wyłudzenie dotyczy 90-ciu złotych, które zostały nieprawidłowo naliczone za diety w delegacjach dyrektora, zaś drugi z zarzutów obejmuje kontakty dyrektora z jedną z kierowniczek.

Zwolnioną przez niego pracownicę przywrócił na to samo stanowisko sąd pracy, jednak nie zakończyło to konfliktów na linii pracownik - pracodawca i po nieudanych mediacjach, które miały doprowadzić do porozumienia - sprawa ostatecznie została skierowana do sądu.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę