Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Porażka ŁKSu z MKS Narew Ostrołęka

W środę piłkarze ŁKS rozegrali kolejny sparing tym razem na wyjeździe w Ostrołęce. Łomżyńska jedenastka podejmowana była przez tamtejszy MKS Narew. Ostrołęczanie, którzy grają w IV lidze grypy mazowieckiej ubiegły sezon zakończyli w połowie tabeli - na 7. miejscu okazali się jednak silniejsi od trzecioligowego ŁKSu wygrywając 1 : 0. Jak podkreśla Adam Kamiński wynik w Ostrołęce jest efektem eksperymentalnego ustawienia łomżyńskiej jedenastki. Nasi zagrali w osłabieniu bez m.in.: Sawki, Chrobota i Kowalskiego, za to z piłkarzami testowymi z II składu.

W sobotę ŁKS Łomża rozegra kolejny sparing tym razem z Olimpią Zambrów.Na razie nie wiadomo gdzie będzie ten pojedynek – albo w Czerwonym Borze albo w Łomży w zalezności od stanu boiska w tej pierwszej miejscowości.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę