wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

Jasełka w sali Gminnego Ośrodka Kutury w Piątnicy

19 grudnia 2007 r. w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy odbyło się spotkanie jasełkowe przygotowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Marianowie. Przedstawienie Bożonarodzeniowe skierowane było do uczniów piątnickich szkół: Publicznego Gimnazjum, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz młodzieży Zespołu Szkół w Marianowie. Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w ramach programu „Usuwamy wewnętrzne bariery…” Były to już trzecie jasełka wystawione w piątnickim GOK-u.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
nie, 23 grudnia 2007 01:01
Data ostatniej edycji: nie, 23 grudnia 2007 13:19:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę