Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

"Usuwamy wewnętrzne bariery..." w Jeziorku

W dniu 6 grudnia 2007 r. Warsztat Terapii Zajęciowej działający przy Stowarzyszeniu „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Marianowie – zaprezentował uczniom Szkoły Podstawowej w Jeziorku program z cyklu „Usuwamy wewnętrzne bariery…”.

Program realizowany przez Stowarzyszenie od 2004 r. ma na celu przybliżać młodzieży oraz ich wychowawcom problematykę osób niepełnosprawnych w celu ich lepszego poznania i zaakceptowania przez środowisko. Podczas prezentacji uczniowie szkoły mieli możliwość spotkać się z uczestnikami warsztatu, porozmawiać z psychologiem, który na co dzień pracuje w warsztacie oraz poznać twórczość sceniczną osób niepełnosprawnych. Pokaz filmu o placówce pozwolił przybliżyć uczniom środowisko warsztatowe, w którym przebiega rehabilitacja.

Osoby odpowiedzialne za przebieg tego procesu cieszy otwartość niektórych osób na poruszaną przez Stowarzyszenie problematykę, gdyż pomaga przełamywać bariery tkwiące w nas, ludziach pełnosprawnych. Dlatego Stowarzyszenie dziękuje dyrekcji szkoły oraz nauczycielce – pani Beacie Sejnowskiej-Runo za stworzenie okazji do spotkania, które – mamy nadzieję – przyniesie obopólne korzyści – zarówno podopiecznym warsztatu, dla których kontakt ze środowiskiem jest bardzo ważnym elementem rehabilitacji oraz dla młodych ludzi – uczniów szkoły podstawowej, którzy dopiero poznają różne oblicza tego środowiska.

Zbigniew Biernacki
so, 08 grudnia 2007 21:13
Data ostatniej edycji: so, 08 grudnia 2007 21:17:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę