Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Bezczelność, tupet, indie rock i...clowni... czyli „Igorek Tour 2007” dojeżdża do Łomży!

W piątek, 7 grudnia, w klubie „Pop Art” w Łomży - nietypowe wydarzenie artystyczne. To nie będzie zwykły koncert, albowiem oprócz alternatywnego zespołu PLATEAU, który uważany jest za zupełnie nieprzewidywalny „na żywo”, na scenie pojawią się elementy przedstawienia cyrkowego!! Wszystko po to, żeby piosenki zespołu z ich drugiej płyty – w tym przebój „Igorek”- zyskały odpowiednią oprawę. Czeka nas naprawdę niecodzienne wydarzenie muzyczne.

PLATEAU jest uważany są za jeden z najlepiej wypadających na żywo zespołów w Polsce, a na pewno - za jeden najbardziej oryginalnych! Na przykład po wydaniu pierwszej płyty pojechali na trasę po więzieniach, a pół roku temu wyruszyli w podróż ...Wozem Cyrkowym po Polsce! Swoje wrażenia opisywali na bieżąco w blogu internetowym. Efektem tej szalonej podróży była, wydana w czerwcu, płyta pt. „Mistrz Tupetu i Jego Bezczelny Cyrk”- indie rockowy koncept album kpiący w żywe oczy z plastikowej popkultury, gwiazdek serialowych i show- biznesu. Singlem promującym płytę był „Igorek”- piosenka, która została nazwana przez portal Wirtualna Polska „przebojem lata”.
W samym tylko serwisie You Tube podczas wakacji teledysk do utworu obejrzało ponad 50 tysięcy osób!
Płyta dostała doskonałe recenzje w prasie i w internecie, a zespół postanowił zagrać trasę koncertową, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Każdy koncert zyska sobie cyrkową oprawę i będzie połączeniem koncertu rockowego z widowiskiem z elementami para teatralnymi. Również sam zespół występuje w strojach cyrkowych i makijażach, co sprawia, że ich image sceniczny jest jednym z najbardziej oryginalnych w Polsce....
Jako support, wystąpi łomzyński zespół KENAI

Zespół PLATEAU powstał w Warszawie w 2000 roku. Grają gitarowy i alternatywny  indie rock, z ciekawymi i często prowokującymi tekstami Michała Szulima.
Należy do jednych z aktywniejszych koncertowo polskich grup - zagrał już ponad 250 koncertów w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Rosja, Francja).Są na tyle przekonywujący „na żywo”, że już po roku od powstania, zespół HEY zaprosił ich na wspólna trasę koncertową. Rok później nagrali własnym sumptem teledysk, który...dostał się do MTV I VIVA, oraz innych telewizji muzycznych. W 2005 roku zespól podpisał kontrakt z Universalem, którego konsekwencją było wydanie płyty „Megalomania”. Album zebrał znakomite recenzje i został uznany za jeden z najciekawszych debiutów 2005 roku.
W czerwcu ukazała się ich druga płyta pt. „Mistrz Tupetu i Jego Bezczelny Cyrk”

Początek koncertu: godz. 20.00
Miejsce: Pop Art.- Miejski Dom Kultury, DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Wstęp: 9 ZŁ

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę