Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Jan Maliszewski zwyciężył w kategorii dorosłych grających na ligawkach w Ciechanowcu

Jan Maliszewski z miejscowości Wiewka (Mazowieckie) zdobył pierwszą nagrodę w kategorii dorosłych grających na ligawkach w Ciechanowcu. Zakończył się 27 Ogólnopolski Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich "Ligawki 2007". Pan Jan był jednocześnie najstarszym uczestnikiem konkursu, ma 81 lat. Drugie nagrody jury przyznało Pawłowi Głuchowskiemu i Radosławowi Pełszykowi, a trzecie Andrzejowi Klejzerowiczowi i Teodorowi Niemyjskiemu (cała czwórka z Ciechanowca).

Wśród grających na trombitach pierwsze nagrody przypadły Pawłowi Kacwinowi z Krościenka i Tadeuszowi Ruckiemu z Koniakowa, drugą otrzymał Jan Kubik z Krościenka, a trzecią Jurij Daszkiewicz z Putiły. Za najlepszego trębacza grającego na bazunie jury uznało Ludwika Choszcza z Brodnicy Górnej, drugą nagrodę odebrał Ludwik Brzoskowski z Chmielna, trzecią - Józef Wilczewski z Kartuz - w tej kategorii wystąpiło tylko tych trzech uczestników. W sumie w tym roku w Ciechanowcu wystąpiło blisko 60 dorosłych trębaczy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę