Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znamy już laureatów nagród Forbesa w województwie podlaskim

Pfleiderer Grajewo - w kategorii firma roku, prezydent Białegostoku w kategorii człowiek roku oraz tworzenie Białostockiego Parku Naukowo -Technologicznego w kategorii wydarzenie gospodarcze roku województwa podlaskiego - to laureaci tegorocznych regionalnych nagród Forbesa. Forbes to prestiżowy magazyn ekonomiczny. W imieniu zarządu Pfleiderera Grajewo, producenta płyt wiórowych, nagrodę - statuetkę w kształcie jaskółki odebrał dyrektor do spraw logistyki - Krzysztof Brzostek Jego zdaniem doceniono fakt, że Pleiderer zbudował nowoczesną fabrykę w regionie i stworzył wiele miejsc pracy Wśród bolączek dyrektor Brzostek wymienił kłopoty z surowcem, czyli drzewem oraz słaby kurs euro, który obniża zyski wielu firm.

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski - laureat w kategorii Człowiek Roku Województwa Podlaskiego powiedział, że nagrodę traktuje jako kredyt zaufania na przyszłość bo rządzi miastem dopiero od roku, a mieszkańcy już docenili jego zaangażowanie. W kategorii: Wydarzenie Roku w Województwie Podlaskim Forbes docenił tworzenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Nagrodę odebrali prezydent Białegostoku i prezes suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego - Tadeusz Kłaczkowski
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę