Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marian i Hela w Łomży

Od ponad 20 lat bawi i śmieszy... Kabaret „Koń Polski” po raz kolejny odwiedził Łomżę. Marian i Hela bawili ze sceny byłego urzędu wojewódzkiego. Skecze z życia rodzinnego, ale także historyczne starcie z cenzorem, czy relacja wprost z policyjnego biura zgłoszeń doprowadzały do głośnych eksplozji śmiechu.

„Koń Polski” to klasyka polskiego kabaretu. Leszek Malinowski i Waldemar Sierański uprawiają satyrę obyczajową i polityczną, ale podają ja widzom w oryginalnej formie i stylu... I widzowie to lubią, co było widać i słychać podczas występu kabaretu w piątkowy wieczór w Łomży.  Największa w mieście sala była wypełniona niemal do ostatniego miejsca.
- Mamy sentyment do tej sceny, bo tu po raz ostatni nasz kabaret występował z Panią Hanką Bielicką -  wspominał Leszek Malinowski koncert, który obył się tu w czerwcu 2005 roku.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę