Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Gwałtowne burze przejdą dziś nad Podlasiem

Gwałtowne burze z silnymi opadami deszczu przejdą po południu i w nocy nad północnowschodnia Polską . Lokalnie może padać grad, będzie też wiał bardzo silny wiatr - ostrzega dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Wiesław Winnicki. Opady deszczu mogą powodować lokalne podtopienia, a silny wiatr w czasie burz może powodować zniszczenia.

Kierowcy nie powinni parkować pod drzewami. Złamane konary mogą uszkodzić samochód. Soptycy ostrzegają także żeglarzy. Po południu siła wiatru może dojść do 6 - 8 stopni w skali Beauforta. Podczas porywistych podmuchów należy przybić do przystanii i zabezpieczyć jachty. W sobotę i w niedzielę wiatr będzie już słabszy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę