Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Stypendia dla zdolnych

Bez pracy nie ma kołaczy – mówił prezydent Jerzy Brzeziński wręczając stypendia najzdolniejszym łomżyńskim uczniom. Uroczystość odbyła się w łomżyńskiej „Wecie”. Stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2006/2007 od prezydenta Łomży otrzymało 52 uczniów łomżyńskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Stypendia prezydenta Łomży przyznano po raz czwarty. Decydowały wysokie oceny w szkole, sukcesy na olimpiadach lub zawodach sportowych i specjalna prezydencka komisja, która spośród  zgłoszonych uczniów musiała wybrać tych ze szczególnymi osiągnięciami.     
Wczoraj wieczorem prezydent Jerzy Brzeziński wręczył 16 stypendiów uczniom szkół podstawowych, 21 gimnazjalistom i 15 uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Teraz uczniowie ci przez 10 miesięcy będą dostawać stypendia - od 80 zł w przypadku podstawówki po 180 zł w przypadku uczniów szkół średnich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę