Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

8 x ZEW SZTUKI

Główne zdjęcie
Marek Kurzok - I Nagroda

Na wystawie przedstawione będą prace laureatów tegorocznego konkursu fotograficznego "Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka", ośmiorga ludzi z artystyczną wizją i talentem, którego nie bali się pokazać. Zachęcamy do ich bliższego poznania i obserwowania ich twórczej drogi - jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz będzie o nich głośno. Tak jak i o tych, których nagrodzimy w przyszłości.

Czego szuka młoda sztuka? Od ponad dwóch lat zespół i widzowie Doliny Kreatywnej, programu stypendialnego Telewizji Polskiej dla młodych Twórców, dowiadują się tego dzięki uczestnikom kolejnych konkursów, ich pomysłom i twórczym poszukiwaniom, które są prezentowane na antenie TVP2. W ponad 20 konkursach z 10 dziedzin sztuki (fotografia, literatura, multimedia, teatr, animacja kultury, taniec, sztuki plastyczne, film, muzyka, design) wyróżniliśmy ponad 100 osób, a przed telewizorami zgromadziliśmy ponad 50 mln widzów. W ręce naszych laureatów trafiły stypendia na łączną sumę przekraczającą 300 tys. zł. Wspólnie z uczestnikami, widzami oraz jurorami - specjalistami w swoich
dziedzinach - tworzymy coraz bogatszą przestrzeń prezentacji młodej sztuki i dyskusji o niej.

W gronie laureatów znaleźli się:

Marek Kurzok - I Nagroda
Piotr Dębski - II Nagroda
Jacek Jarzębkowski - II Nagroda
Marcin Polar - III Nagroda
Małgorzata Wojtal - III Nagroda
Urszula Cieśla - Wyróżnienie
Paulina Janowska - Wyróżnienie
Kamil Studziński - Wyróżnienie

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży i Telewizja Polska TVP2 zaprasza na wernisaż wystawy "8 x ZEW SZTUKI", który odbędzie się 16 listopada br, godz.18.00 w Galerii Pod Arkadami. 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę