Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Pieńkowski rektorem

Prof. Kazimierz Pieńkowski z Politechniki Białostockiej został pierwszym rektorem łomżyńskiej Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. W ministerstwie edukacji profesor w środę odebrał nominację.

Teraz szkole brakuje już tylko budynku i studentów. Ten pierwszy problem ponoć ma zostać załatwiony jeszcze w tym tygodniu. W czwartek wiceprezydent Krzysztof Choiński ma rozmawiać o tym z marszałkiem województwa podlaskiego Januszem Krzyżewskim.
Jako przyszłe siedziby uczelni obecnie brane są pod uwagę dwa budynki. Należący do samorządu województwa budynek po Liceum Medycznym - obecnie działa w nim Medyczne Studium Zawodowe (budynek przy II LO przy Placu Kościuszki), i własność miasta budynek szkoły drzewnej przy Alei Legionów.
Zgodnie z założeniami w łomżyńska publiczna uczelnia wyższa ma wystartować w październiku tego roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę