Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody rozdane. Targi Ogrodnicze w Szepietowie zakończone.

Główne zdjęcie
zwycięzcy Jesiennych Targów Ogrodniczych. (fot. PWODR w Szepietowie)

Platan klonolistny z Gospodarstwa Rolnego i Ogrodniczego "Cztery Pory Roku" Mirosławy i Józefa Grzymałów z Łomży został uznany za "Hit jesiennych targów ogrodniczych", które zakończyły się w Szepietowie. Puchar dyrektora PODR - organizatora 14. już edycji targów za „Najatrakcyjniejsze stoisko” trafił do Agaty i Roberta Żebrowskich z Osip Lepertowizny. Komisja konkursowa uznała, ze to zaprezentowana przez nich oferta wyróżniała się bogactwem odmian materiału szkółkarskiego liściastego i iglastego. Trzeci puchar, za „Najbogatszą ofertę” na targach „Jesień w sadzie i ogrodzie” przyznano firmie Sławomira Jasińskiego. "Twój Ogród", który atrakcyjne nasadzenia przywiózł do Szepietowa aż z miejscowości Praszka koło Sieradza, doradzał też w sprawie projektowania i zakładania ogrodów.

Komisja konkursowa postanowiła też przyznać dwa wyróżnienia. Otrzymały je: "Szkółka drzew i krzewów ozdobnych" Barbary i Jana Piekutów z Rawy Mazowieckiej za atrakcyjną różnorodność oferowanych sadzonek oraz "Szkółka drzewek owocowych" Anny i Józefa Trojgo ze Sławna koło Dąbrowy Białostockiej za bogactwo odmian drzewek owocowych, w tym także odmian tradycyjnych. Organizatorzy szacują, że tegoroczne targi "Jesień w sadzie i ogrodzie" odwiedziło w ciągu dwóch dni około 10 tys. osób.
200829104429.jpg
cz
nie, 14 października 2007 17:40
Data ostatniej edycji: nie, 14 października 2007 17:43:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę