poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Niepełnosprawni na festiwalu

W dniach 6-7 października 2007 r. w Łęcznej k/ Lublina odbył się I Międzynarodowy i XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Teatru i Plastyki - ŁĘCZNA 2007. Środowisko osób niepełnosprawnych z naszego regionu reprezentowała grupa teatralna "RA-MPA" działająca przy Warsztacie Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej w Marianowie.

Na scenie wystąpiło 50 zespołów teatralnych, wokalnych, instrumentalnych i tanecznych z naszego kraju oraz Węgier, Białorusi, Ukrainy.

10 października 2007 r.  grupa "RA-MPA" wzięła udział w IV Przeglądzie Teatralnym Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Nagrody zdobyte przez zespół podczas wyżej wymienionych wydarzeń kulturalnych pozwoliły wzbogacić placówkę w sprzęt audiowizualny, który zostanie wykorzystany jako środek dydaktyczno-terapeutyczny podczas zajęć prowadzonych w warsztacie. Zespół przygotowany został przez Beatę Gieros i Zbigniewa Biernackiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Anna Drągowska z WTZ Marianowo
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Zespół
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Pantomima z Białorusi i gościnnie członek 'RA-MPY
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Reprezentant Węgier śpiewał romanse cygańskie
Foto:
Zbigniew Biernacki
pt, 12 października 2007 23:05
Data ostatniej edycji: so, 13 października 2007 17:16:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę