Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Warszaty taneczne z mistrzami

Główne zdjęcie
Justyna Lichacy

Już w najbliższą sobotę, tj. 13 października zjadą do Łomży z całej Polski miłośnicy tańca na VI edycję Ogólnopolskiego Tańca Młodzieżowego "Wirująca Strefa". Natomiast w czwartek (11.10) rozpoczną się dwudniowe warsztaty taneczne, które poprowadzą mistrzowie tańca młodzieżowego: Justyna Lichacy i Marvin Spahi.

Marvin Spahi
Marvin Spahi
"Juska" swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 9 lat i od początku był jej wielką miłością. W 2001 roku przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, by studiować w The Midlands Academy of Dance and Drama w Nottingham. Tam dokształciła się w wielu rodzajach tańca; od baletu, poprzez jazz, funky, stepowanie, tańce latynowskie do hip-hop. Studia ukończyła z najwyższym wyróżnieniem, z Miedzynarodowym Dyplomem Teatru
Muzycznego i Międzynarodowym Dyplomem Nauczyciela - IDTA Ballet, IDTA Freestyle. Występowała na największych imprezach, festynach i festiwalach w stolicy Wielkiej Brytanii (Move it, Collabo, Choreographers Ball, Laban Theatre i wiele innych). Trenuje z najlepszymi choreografami na świecie, takimi jak: Marty Kudelka, Dante, Super Dave, Wade Robson i innymi. Dziś oprócz tego, że tańczy dodatkowo zajmuje się warsztatami tanecznymi dla dzieci, młodzieży oraz trenowaniem profesjonalnych grup tanecznych. Jest uznanym nauczycielem i choreografem.

"Marvin" zaczął jako tancerz modernu i jazzu. Dziś jego domeną jest hous i hip hop. Działa w krajach skandynawskich, Danii, Anglii i USA.Tańczył dla Nelly Furtado (MTV European Music Awards), Misteeq, Anna David, Paul Mc Cartny oraz na imprezach tj.: DeeJay Awards, MTV's The Lick, Zulu Awards, MC Fightnight. Choreograf dla: Christine Milton, Maria Montell, You can Dance. Tancerz w Musicalach: Spies, Den Eneste Ene, Casino Moonlight og Westside Story.

Wszystkich miłośników tańca młodzieżowego, którzy chcą posmakować treningu z mistrzami zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych przy ul. Wojska Polskiego 3:

Czwartek (11.10)
17.30-19.00 Hiphop (Juska)
19.00-20.30 House (Juska)

Piątek (12.10)
11.00-12.30 Hiphop (Juska)
12.30-14.00 House (Juska)

17.30-19.00 - Hip hop newschool (Marvin)
19.00-20.30 -  Hip hop newschool (Marvin)

Zapraszamy...
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę