Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

3 nastolatków zginęło w wypadku koło Zambrowa

Główne zdjęcie
samochód którym jechali młodzi ludzie

Troje nastolatków w wieku 16-18 lat zginęło w wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę na trasie Białystok-Warszawa, niedaleko miejscowości Krajewo Korytki koło Zambrowa Samochód osobowy wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod białoruskiego TIR-a. Kierowca był trezeźwy Jak poinformował Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji, osobowym fordem podróżowały cztery osoby, mieszkańcy okolicznych miejscowości. Na miejscu zginęły dwie siostry w wieku 16 i 18 lat. Ranny 18-letni kierowca i 23-letni pasażer auta osobowego trafili w stanie ciężkim do szpitala w Łomży, gdzie kierowca zmarł.

Białorusin kierujący ciężarówką nie odniósł w wypadku poważniejszych obrażeń. Przez 2,5 godziny droga w miejscu wypadku była zablokowana. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę