Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.gazeta.pl

ŁKS gra z Piastem Gliwice

Piłkarze ŁKS-u Łomża zmierzą się w sobotę na własnym stadionie (godz. 15) z liderem II ligi Piastem Gliwice. Łomżanie podkreślają, że wcale nie stoją na straconej pozycji w tym pojedynku, a mecz z liderem rozgrywek to bardzo dobra okazja do promocji. Wie coś o tym Damian Świerblewski, który dzięki dobrym występom w ŁKS-ie dostał ofertę z mistrza Polski Zagłębia Lubin.

- Na razie otrzymałem zaproszenie na testy, a co będzie potem, to dopiero się okaże - stwierdza pomocnik. - Jak nie uda się załapać w Zagłębiu, to cały czas mam ofertę z Polonii Warszawa.

Przypomnijmy, że podczas przerwy w rozgrywkach zawodnik był blisko podpisania kontraktu z Polonią. Wtedy jednak działacze ŁKS-u chcieli za dużo pieniędzy i kluby nie doszły do porozumienia. Teraz nie będzie takiego problemu, gdyż z końcem grudnia kończy mu się umowa w Łomży.

Wczoraj wyjaśniła się w końcu też kwestia konfliktu między trenerem Grzegorzem Lewandowskim a Mariuszem Siarą. Zawodnik po spotkaniu z Wisłą Płock miał pretensje do szkoleniowca, że nie ma zbyt wielu okazji do gry.

- Panowie już sobie wszystko wyjaśnili i nie ma tematu. Obiecali też, że podobna sytuacja już się nie powtórzy - wyjaśnia prezes klubu Stanisław Kaseja.

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę