Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Były trener ŁKS-u przyjeżdża do Łomży

ŁKS zmierzy się w środę (godz. 15.30) z jednym z kandydatów do awansu do I ligi Wisłą Płock. Smaczku spotkaniu dodaje fakt, że płocczan prowadzi obecnie Czesław Jakołcewicz, który w poprzednim sezonie opuścił klub z Łomży na osiem kolejek przed końcem ligi Początkowo potyczka z Wisłą miał się odbyć za trzy tygodnie, ale ze względu na wybory parlamentarne termin pojedynku uległ zmianie.


Jakołcewicz odchodząc z Łomży wzbudził mieszane uczucia. Jedni dziękowali mu za to, że z przeciętnej drużyny udało mu się stworzyć zespół, który ostatecznie utrzymał się w lidze. Inni z kolei uważali, że postąpił jak dezerter. Gdyż opuścił piłkarzy gdy klub zalegał im pieniądze (podobnie zresztą jak obecnie).

- Ktoś może powiedzieć, że odchodząc postąpiłem nieetycznie. Ale w klubie działo się naprawdę źle pod względem organizacyjnym - tłumaczy Jakołcewicz. - Pomyślałem, że moje odejście będzie wstrząsem, który zmobilizuje pewnych ludzi do pozytywnych działań. Tak się nie stało, ale nie obawiam się negatywnego przyjęcia ze strony kibiców ŁKS, gdyż zawsze miałem z nimi dobre stosunki.

Bez żadnych sentymentów na dzisiejszy pojedynek patrzy natomiast obecny szkoleniowiec ŁKS-u Grzegorz Lewandowski.

- Wisła jest w naszym zasięgu - twierdzi. - Jeżeli zespół zagra podobnie jak w pierwszych meczach pod moją wodzą, to o wynik możemy być spokojni.

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę