Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ormowski, Potuszyński, Włodkiewicz - to pseudokibice

Nazwiska i zdjęcia trzech najbardziej agresywnych pseudokibiców zatrzymanych po niedzielonym meczu w Grajewie są jawne. Tak zdecydował prokurator po dzisiejszym przesłuchaniu. W niedzielę na stadionie Warmii w Grajewie awanturę wywołali: Andrzej Ormowski, Remigiusz Potuszyński i Wojciech Włodkiewicz z Ełku. Przedstawiono im zarzuty zakłócania porządku publicznego, za co grozi nawet do trzech lat więzienia. Chuligani zostali zatrzymani po trzecioligowym meczu, który w Grajewie oglądali również mieszkańcy Białegostoku. Na ich widok kibice z Suwałk spalili flagę należącą do sympatyków Jagiellonii Białystok. To rozjuszyło białostoczan i około 30 osób rzuciło się do bójki, próbując pokonać ogrodzenie, za którym byli piłkarze. Do białostoczan dołączyli grajewianie i ełczanie.

 Awanturników uspokoili policjanci. Jednak w wyniku starcia rannych zostało trzech ochroniarzy i funkcjonariusz policji. Siedmiu najbardziej agresywnych chuliganów, w tym dwóch nieletnich, zostało zatrzymanych. Dorośli najpewniej staną przed sądem, natomiast sprawy nieletnich rozpatrzy sąd rodzinny.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę