Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prezydenci największych podlaskich miast podpisali porozumienie o wzajemnej pomocy

Wzajemną pomoc na rzecz rozwoju Białegostoku, Łomży i Suwałk deklarują prezydenci tych miast. W Białymstoku podpisali dziś wstępne porozumienie w tej sprawie. Zakłada ono między innymi wspólną promocję regionu, pomoc w pozyskiwaniu unijnych pieniędzy i zabieganie o realizację najważniejszych zadań dla Podlasia. Prezydenci trzech największych miast w województwie budowę dróg stawiają przed sobą jako jedno z najważniejszych zadań. Chcą jak najszybciej rozbudowy dróg krajowych nr 8, 61 i 19.

Przy pozyskiwaniu unijnych pieniędzy ważne będzie, jak mówi prezydenci, by miasta ze sobą nie konkurowały tylko się wspierały. Po podpisaniu wstępnego porozumienia o współpracy w parku przy Teatrze Dramatycznym prezydenci posadzili drzewko. Dęby mają też być posadzone przez trzech prezydentów w Suwałkach i Łomży.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę