Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolejny sezon rozpoczyna kąpielisko miejskie w Łomży.

Od dziś można korzystać z miejskiego kąpieliska w Łomży. Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwać będzie kilkudziesięciu ratowników. Kąpielisko w tym roku wypiękniało. Wycięto chaszcze i zarośla, ustawiono nowy specjalny pawilon ratowniczy, w którym przewidziano pomieszczenia dla ratowników i pokój lekarski z wyposażeniem ratowniczym. Obiekt kosztował ponad 50 tys. złotych. Łodzie motorowe, skuter i łódź wiosłowa - to sprzęt, który będzie służył zapewnieniu bezpieczeństwa kąpiących się.

Jak powiedział Radiu Białystok prezes łomżyńskiego WOPR-u -Leszek Muczyński, w tym roku także nie zabraknie imprez w kąpielisku, odbywać się będą m.in. turnieje piłki plażowej - w tym tygodniu rozpocznie się urządzanie nowego boiska - a w sierpniu - tradycyjny Maraton Pływacki na trasie Siemień - Łomża. Obecny na inauguracji sezonu w kąpielisku wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński obiecał także pomoc finansową i sprzętową, do użytku ratowników przekazał m.in. telefon komórkowy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę