Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna ofiara białego szkwału na Mazurach. To 19-letnia uczennica I LO w Łomży

Kiedy wyłowiono dziewczynę, była w bardzo ciężkim stanie. W szpitalu nie odzyskała przytomności. Dziś rano zmarła. Na wieść o tym koleżanki i koledzy z klasy modlili się w jej intencji podczas specjalnej mszy św. Pogrzeb licealistki odbędzie się w najbliższą sobotę. Jest to trzecia ofiara szkwału z Łomży. Oprócz 19-latki zginął kleryk z łomżyńskiego seminarium duchownego i uczeń miejscowego Technikum Mechanicznego.

Tym samym do 11 wzrosła liczba ofiar nawałnicy jaka przeszła nad mazurskimi jeziorami 21 sierpnia. Gwałtowna burza spowodowała wywrócenie ok. 40 jachtów i łodzi.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę