czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

„Zobaczyć siebie” w Marianowie

W ramach programu pt: „Zobaczyć siebie” realizowanego w Zespole Szkół w Marianowie – w dniu 11 września 2007 r. rozpoczął się cykl spotkań młodzieży szkolnej z uczestnikami i pracownikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Marianowie.

 Spotkania mają na celu zapoznać młodzież szkolną  z problematyką niepełnosprawności. Podczas spotkań uczniowie poznają definicję niepełnosprawności oraz jej różnorodność poprzez wykład i bezpośrednią obserwację zajęć. Zwiedzając poszczególne pracownie zapoznają się przebiegiem rehabilitacji i terapii prowadzonej w placówce. Mamy nadzieję, że spotkania te pozwolą młodym ludziom dostrzec problemy osób niepełnosprawnych i uwrażliwią na drugiego człowieka. Wizyty uczniów cieszą nas, gdyż umożliwiają naszym podopiecznym szerszy kontakt z młodzieżą szkolną, przez co placówka wzbogaca swój program w zakresie realizacji rehabilitacji społecznej.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
cz, 13 września 2007 09:10
Data ostatniej edycji: cz, 13 września 2007 11:37:39

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę