Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Ratusz wyjaśnia: To nie nasze błędy

W nawiązaniu do artykułu pt.: „Błędy formalne to nasza specjalność?”, który ukazał się w dniu 7 września 2007 roku na stronach Portalu internetowego 4lomza.pl informuję, iż wniosek o dofinansowanie „Modernizacji i adaptacji zabytkowego budynku Muzeum Północno - Mazowieckiego” przygotowywany był przez pracowników Agencji Rozwoju Regionalnego w Łomży, a nie przez pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży. Powyższy wniosek obejmował m.in.: studium wykonalności wraz z analizą finansową i ekonomiczną oraz analizą ryzyka. Do Urzędu Miejskiego dokumenty zostały dostarczone kilka godzin przed upływem terminu złożenia ich w Ministerstwie.


Agencja specjalizuje się od dawna w pisaniu wniosków o pozyskanie funduszy unijnych. Popełniony przez jej pracowników błąd, polegał na przeoczeniu, iż wartość projektu wpisana we wniosku jest niższa od określonej wartości minimalnej. Faktyczny, prognozowany koszt inwestycji przekraczał wartość minimalną.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że wnioski o dofinansowanie wycieczek historycznych również nie były przygotowywane przez pracowników Ratusza, lecz przez dyrektorów szkół. Wnioski o dofinansowanie zajęć pozalekcyjnych były przygotowywane przez pracowników Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, jednak na podstawie materiałów przekazanych przez dyrektorów poszczególnych placówek.

Łukasz Czech
Biuro Prasowe

    zobacz: Błędy formalne to nasza specjalność?
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę