Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

ŁKS bez szans

ŁKS Browar Łomża uległ na własnym stadionie Zniczowi Pruszków 2 : 4. Nie udało się jeszcze ŁKS-owi w tej rundzie zdobyć punktów, a o dzisiejszym pojedynku drużyna i kibice chcieliby szybko zapomnieć. Jak powiedział do niedawna zawodnik ŁKSu a obecnie Znicza Pruszków Zbigniew Kowalski: pokazaliśmy że jesteśmy lepszą drużyną i przede wszystkim poukładaną, bo Łomża skrzyknęła się trzy dni przed ligą i to tak wygląda jak wygląda.

W trakcie meczu czasem można było odnieść wrażenie, że defensywa w ŁKSie w ogóle nie istnieje. Przy pierwszej bramce tylko bramkarz przeszkadzał Pawłowi Zawistowskiemu, obrońców nie  było.   Łatwiej chyba policzyć podania celne bo niecelnych i przypadkowych było zbyt wiele. Dlaczego tak się dzieje? Brak motywacji, brak chęci do gry, brak poukładania?
Zdobywca dwóch pięknych bramek Łukasz Adamski mówi  „należy zastanowić się jak my te bramki tracimy, na pewno jest to wynik gry całego zespołu ale także indywidualnych błędów, i z meczu na mecz to się wszystko powtarza. Gra obronna naszego zespołu należy do najgorszych. Poprzychodziło trochę zawodników i należałoby pograć trochę, ale nikt nie da nam pół sezonu. Będziemy walczyć, ja napewno nie będę się załamywał, myślę że chłopacy też”. Łukasz zdobył dwie bramki w odstępie zaledwie minuty i z podobnej pozycji. ŁKS stracił dwie  bramki z rzutów karnych w  43 i 81 minucie. W końcówce spotkania sędzia nie pokazał karnego dla ŁKSu, mimo groźnie wyglądającej sytuacji, po której Świerblewski z urazem barku został zniesiony z boiska.
Trener Znicza Pruszków, który także kiedyś był szkoleniowcem ŁKSu Leszek Ojrzyński mówił, że jest zadowolony z wyniku, bo gra Pruszkowa była najgorsza w tej rundzie.
Na po meczowej  konferencji trener ŁKSu Jan Makowiecki podsumował grę zespołu: „zagraliśmy katastrofalnie w dalszym ciągu w defensywie, młodzi zawodnicy nie mogli sobie poradzić z szybkimi napastnikami gości, strzeliliśmy dwie bramki a straciliśmy cztery, podobnie jak w innych meczach trzy razy prowadziliśmy i nie potrafimy żadnych z tych meczy zremisować. Znicz na pewno żwawiej biegał, brak asekuracji. ... Na pewno siądziemy z zarządem w poniedziałek, zastanowimy się co dalej, bo ja też musze wnioski wyciągnąć i zobaczymy... Skoro się się przegrywa mecze i ja za swoje odpowiedzialność biorę ... i wszystkie możliwości biorę pod uwagę.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę