Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.lks.4lomza.pl

Zmagania o Puchar Polski zaczynamy w Iławie

28 lub 29 sierpnia ŁKS Łomża rozegra swój pierwszy mecz na szczeblu centralnym w Pucharze Polski. Jego rywalem będzie czwartoligowy zespół Jezioraka Iława. Mecz odbędzie się na tamtejszym stadionie. W pucharowych rozgrywkach zespół z Iławy pokonał na wyjeździe drużynę KP Sopot 1:0.


Po ewentualnym pokonaniu czwartoligowców z Iławy, jest duża szansa, że podopieczni Jana Makowieckiego w kolejnej rundzie zmierzą się na własnym boisku z którymś z pierwszoligowców. Mecz finałowy Pucharu Polski odbędzie sie 14 maja 2008 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę