Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża przegrał z Polonią Warszawa

Bardzo dobrze środowy mecz z Polonią Warszawa rozpoczęli piłkarze ŁKS-u Łomża. Grając na wyjeździe łomżanie już w 6. minucie objęli prowadzenie. Bramkę, strzałem głową zdobył Tomasz Bzdęga. Mimo ciągłych ataków Polonii wynik ten łomżanie dowieźli do końca pierwszej połowy... Po przerwie gole jednak strzelali już tylko piłkarze z Warszawy.

Niestety to co zawodnikom Polonii nie udało się przez 47 minut I połowy meczu udało się już chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy gry. Macieja Kudryckiego pokonał Jacek Kosmalski. Remis utrzymywał się przez pół godziny, po czym kolejny raz Kudrycki musiał wyciągać piłkę z własnej siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Krzysztof Michalski. Wynik 2 : 1 utrzymał się juz do ostatniego gwizdka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę